Efekty pracy pozytywnie mnie zaskoczyły

Podczas moich sesji z Panią Beatą pracowałam nad dwoma obszarami; poprawą dynamiki w relacji romantycznej oraz nad eliminacją napięcia emocjonalnego związanego z realizacją nowego projektu zawodowego. W obu przypadkach efekty pracy pozytywnie mnie zaskoczyły. Nasze wspólne sesje niemal natychmiastowo przyczyniły się do wartościowych zmian w moim życiu i pomogły mi osiągnąć zamierzone cele. Szczerze polecam Panią Beatę, ponieważ trafnie identyfikuje źródła problemów, a podczas sesji pilnuje trzymania się określonej trudności, aż do jej całkowitego przezwyciężenia.

Paulina Całko / Country Manager / Wrocław

Trafia bezpośrednio do mojej duszy

Mialam przyjemność mieć 1 indywidualną i sporo grupowych sesji z Beatą. Głos Beaty trafia bezpośrednio do mojej duszy:) Słuchając prowadzonej przez Beatę medytacji jestem w stanie bardzo szybko wejść w stan medytacji. Z każdą sesją czuję, że dokonał się jakiś skok kwantowy! Za każdym razem te odczucia manifestują się w wymiarze 3D w postaci zmian myślenia lub faktycznych wydarzeń w świecie fizycznym. Beata ma bardzo cieple i cierpliwe podejście do klienta. Zawsze słucha uważnie i zadaje dodatkowe pytania, które naprowadzają klienta na wnioski na głębszych wymiarach świadomości. Jednym słowem-dzieje sie! ❤️

Aleksandra Retarska-Kamińska / profil FB / Gillingham / UK

 

Czułam więcej przestrzeni w sobie

Beatko dziękuję bardzo za tą sesję. Masz niesamowitą wiedzę i wyczucie. Bardzo Ci dziękuję ❤️ Przed sesją: Troszkę dystans, niepewność, może odrobinę zakłopotanie i reasumując od niedzieli wkurw, że ja tak już nie chce. Podkładać się pod życiowe niewypały bliskich mi osób i brać na siebie zbyt wiele, niby na głowę rozumiałam, że to nie moje, ale na serce trudno mi było nabrać do tego takiego obcego dystansu. Po sesji: Czułam więcej przestrzeni w sobie, poczucie bezpieczeństwa, ogromną ulgę, że daje ta praca szansę uwolnić od tych emocji moje dzieci i byłam śpiąca, och jak cierpiałam, że nie mogę się położyć spać chociaż na godzinkę. Teraz spokój i poczucie zaopiekowania, bezpieczeństwa. I wdzięczność, że zdjęłam to z linii przodków i siebie.

Sylwia Korzeniecka / profil FB / Warszawa / Właścicielka sklepu z biżuterią

Nastąpiła całkowita poprawa relacji

Na co dzień pomagam ludziom w budowaniu pewności siebie, generowaniu nowych pozytywnych emocji i przekonań wspierających rozwój osobisty i biznesowy.
Na sesję z Beatą zgłosiłam się, ponieważ jako Coach i Terapeuta będąc w swoim procesie również potrzebuję wsparcia i poprowadzenia z innego punktu widzenia.
Praca dotyczyła mojej sytuacji z bliską osobą, dlatego też doświadczenie i wyczucie było tu dla mnie bardzo ważne.
Podczas sesji czułam duży spokój, bezpieczeństwo mojej przestrzeni ❤️
Problem nie tylko został rozwiązany, ale też nastąpiła całkowita poprawa w relacji, mogę śmiało powiedzieć, że zmieniła się o 180 stopni ☺️
Czuję ogromną wdzięczność i z całego serca polecam 🥰

Monika Majdańska / Coach i Terapeuta dla młodych przedsiębiorców w ich drodze na szczyt 💪 / profil FB / Warszawa

Beata spojrzała na mój problem z zupełnie innej perspektywy

Kilka lat temu, jak sięgam pamięcią, myślę, że był to rok 2015 pojawił się u mnie pewien problem z cerą. Czasami na swojej twarzy odczuwałam coś w rodzaju ciepła i zaczerwienienie w postaci plam. To nie był problem, który spędzał mi sen z powiek, ale bywało to bardzo irytujące. On pojawiał się i znikał. Nie umiałam zupełnie określić ram czasowych. Bywało, że zostawał ze mną kilka godzin lub minut w ciągu dnia, znikał na jakiś czas, by pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Czasami nawet w trakcie prowadzenia przyjemnej rozmowy telefonicznej, zatem uznałam, że to nie stresujące sytuacje są jego przyczyną. A może to alergia pokarmowa?
Poddałam się testom na najczęściej występujące alergeny, było ich ok 50. I tu ogromne zdziwienie. Na żaden z nich nie byłam uczulona. Kiedy spotkałam Beatę i opowiedziałam jej o tym, ona spojrzała na mój problem z zupełnie innej perspektywy. Umówiłyśmy się na sesję. Poprowadziła mnie.
Dzięki sesji z Beatą, zrozumiałam, że aby pozbyć się pewnych problemów, czasami musimy pozwolić sobie poczuć swoje emocje. Zanurzyć się w nich i zauważyć gdzie znajdują się w ciele. Minęło kilka tygodni, plamy i odczucie gorąca nie wystąpiło. A ja obserwuję się nadal.

Marzena Łęgowska / profil FB / Odiham/UK

 

Czułam więcej przestrzeni w sobie

Piękna medytacja, w trakcie której przeniosłam się w cudowną krainę mocy, poczułam tą moc w sobie, spokój, harmonię i rozświetlenie blaskiem. Radosny głos ukaja, daje poczucie ciepła i bezpieczeństwa, a muzyka rzeczywiście cudowna, wywołuje błogość, uzdrawiająca. Polecam tą medytacje każdej kobiecie, która ma potrzebę wzmocnienia siebie, bycia bardziej spełnioną, bycia szczęśliwą i bycia w swojej mocy. Z serca – z wdzięcznością dziękuję bardzo za tą medytacje.

Renata Rozenbajgier/ profil FB / tancerka/ Londyn

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat….

Dora Talaga- Dopke / profil FB / Londyn