Pozbądź się dolegliwości!

Chroniczny i długotrwały ból może przysporzyć Ci wiele problemów, a przede wszystkim skutecznie uprzykrzyć normalne funkcjonowanie. Na moim webinarze dowiesz się, czym jest i dlaczego go doświadczasz. Przygotowałam dla Ciebie wskazówki, które pozwolą Ci ocalić się od bólu i świadomie go transformować. Dzięki możliwościom samouzdrowienia dokonasz zmiany, która wpłynie pozytywnie na Ciebie, innych oraz środowisko. Pozwól sobie na życie w nowej, szczęśliwej i zdrowej rzeczywistości biorąc udział w moim wyjątkowym wydarzeniu online!

Dlaczego warto wziąć udział?

Szerokie spojrzenie na ból

Popatrzymy na ból z szerokiej perspektywy. Nie będziemy koncentrować się na konkretnych obszarach bolącego ciała i traktować go jak „fizjochemicznej maszyny”, w której reperuje się lub wymienia chore części. To nie jest dobry kierunek.  Bo cóż wyciąć i wymienić gdy boli całe ciało?

Poznanie istoty człowieka

Istotę Człowieka należy rozpatrywać jako integralność: ciała, duszy, umysłu i świadomości.  Standardowo stosowane rozwiązania leczenia bólu nie dają trwałych efektów, ponieważ te aspekty nie są brane pod uwagę. 

Praktyka i rozwiązanie

Podczas webinaru opowiem o praktykach, które są początkujące w polskim środowisku, a jakże skuteczne. Wskażę konkretne przyczyny cierpienia i uświadomię, jak przeprowadzić proces regeneracji efektywnie bez użycia leków, suplementów, cudownych diet i ogromnego wysiłku.

Ból występuje na wielu płaszczyznach!

To, co nazywamy bólem, często ma inny wydźwięk, niż potocznie go widzimy i czujemy. Jeśli czujesz ból, który może być też bólem chronicznym, czyli stałym, niemijającym, długotrwałym może to oznaczać, że jako człowiek wypadłaś poza swój naturalny porządek (zwany też boskim porządkiem). Ten ból jest cielesnym wyrazem dysharmonii w całej Twojej istocie.

Dołącz do mojego webinaru i dowiedz się więcej na temat bólu!

zapisz się na webinar!

Kim jestem?

Nazywam się Beata Jankowska. Jestem towarzyszem transformacji, master coachem, terapeutą kwantowo — duchowym, terapeutą traumy, praktykiem sanomentologii oraz kosmetologiem. Na całokształt mojej wiedzy przeznaczyłam wiele lat nauki, stąd mam łatwość w dobieraniu odpowiednich praktyk do rozwiązywania różnych problemów. Kompetencją niewyuczoną a posiadaną od zawsze jest mój przeogromny dar czucia, który transformował do jasnoczucia. Ta umiejętność również bardzo mnie wspiera w tym co robię we współpracy z innymi.

Jak ocalić się od bólu (chronicznego)?

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar i otrzymaj bonus!